Недвижимость Строительство Ремонт Кредит Законы Налоги Договора Новости Статьи
Новостройки
Киева
недвижимость строительство ремонт кредит закон налоги страхование разное все новости
ГлавнаяНовости недвижимости • Партія 'УДАР': Комунальні підприємства повинні заробляти кошти для громади
    Размещение обьявлений
  • » обьявления размещаются на доске обьявлений на 30 дней
  • » обьявления появляются на сайте сразу же после подачи
  • » обьявления подаются бесплатно: строительство, ремонт

Партія 'УДАР': Комунальні підприємства повинні заробляти кошти для громади

 тема: недвижимость
Партія 'УДАР': Комунальні підприємства повинні заробляти кошти для громади

2011-03-17 11:51

Партія «УДАР Віталія Кличка» виступає проти позбавлення мешканців Києво- Святошинського району Київської області коштів, які можуть заробити комунальні підприємства району. Про це заявив голова районного осередку партії Юрій Гелбутівський, повідомляє прес-служба «УДАРу».

Партия Удар«На 17 березня запланована передача Бюро технічної інвентаризації (БТІ) з власності району у власність області. Не доцільно це робити зараз, коли почалося налагодження роботи комунальних підприємств Києво-Святошинського району, – відзначив Юрій Гелбутівський. – Раніше комунальна сфера дійсно не давала бюджету практично нічого: у минулому році тринадцять КП району заробили всього 5 тисяч гривень. Однак із початком роботи нового складу районної ради ми почали змінювати ситуацію.

Фракція УДАРу взяла активну участь у цій роботі, нас підтримали представники інших фракцій. У бюджеті 2011 року ми заклали суму в два з половиною мільйони гривень надходжень від комунальної сфери. І це реальний показник. Наприклад, якщо раціонально організувати роботу, витрати лише одного згаданого БТІ можна зменшити на 1 мільйон 200 тисяч гривень».

Голова Києво-Святошинської районної організації партії УДАР припускає, що передача
БТІ з власності району може бути пов’язана саме з тим, що надходження від комунальних підприємств почали повертати у власність громади району.

«Може бути, що, реформуючи комунальну сферу, ми зачепили чиїсь тіньові схеми, й люди, які за ними стоять, намагаються залишити все, як було. Але слід враховувати інтереси громади Києво-Святошинського району. Зайві 2,5 мільйони надходжень дуже б знадобилися бюджету району. Тому позиція партії УДАР проста: дайте комунальній сфері пропрацювати рік після реформи. І якщо раптом це не принесе заявленого покращення – наша фракція підтримає інші варіанти оптимізації роботу комунальних підприємств», – наголосив голова Києво-Святошинської районної організації партії УДАР.


Версия для печати

Вернуться в Новости
Дерегуляция строительства может снизить цены на жилье Осокорки и Троещину застроят новыми домами

Также читайте

Последние объявления

Советы по экономии на строительных материалах
Ремонт – мероприятие затратное. Как всё спланировать таким образом, чтобы вложиться в бюджет?

We at Google+